News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 19, 2024, 09:22:20 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari

Started by El Fenomeno, October 24, 2007, 08:08:27 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pravila BTF takmicenja






* Samo registvorani clanovi imaju mogucnost da ucestvuju u takmicenju. Takodje, samo   jedan clan sa jednom IP adresom ima pravo ucestvovanja. Svaki pokusaj varanja na takmicenju bice sankcionisan trajnim izbacivanje sa foruma.

* Takmicenje traje 1 mesec i u tom periodu svaki ucesnik mora da postavi 10 tipova. Ucesnici koji postave manje od 10 nece moci da osvoje nagradu. Moguce je postaviti i vise od 10 ali svi tipovi preko te granice se nece racunati u konacni skor.
 
* Svaki ucesnik takmicenja svoj tip moze postaviti sve dok postoji teoretska sansa da do kraja meseca  ispuni svoju normu od 10 tipova sto znaci da nije moguce poceti takmicenje 9 dana do kraja meseca.

* Kvote moraju biti u rasponu od 1,50 do 4,00. Sve kvote preko granice bice racunate 4,00 a kvote su dozvoljene samo iz ovih kladionica

Bet365
Betandwin
Centrebet
Expekt
Gamebookers
Pinnacle Sports
Unibet 
William Hill

Kvote iz drugih online kladionica nece biti priznate.

* Svaki tip mora sadrzati analizu. Tipovi sa kratkom analizom ili bez nje bice odbijeni.

* Analiza ne sme biti copy/paste (prepisana) sa engleskog jezika, sa bilo kog stranog ili foruma na ex-yu jezicima. Ukoliko se to desi takmicar ce biti diskvalifikovan za taj mesec.

* Editiovanje posta je dozvoljeno i to u smislu editovanja tehnickih detalja kao sto su: kvota, tip, ulog, ukoliko je doslo do greske prilikom kucanja. Izmena je dozvoljena do pola sata pre pocetka utakmice. Za svaku ostalu izmenu tip moze biti odbijen a takmicar diskvalifikovan za taj mesec.

* Sportovi koji se mogu igrati su: fudbal, kosarka, hokej, tenis, vaterpolo, rukomet i ostali sportovi koji se nadju u ponudi online kladionica. Nije dozvoljeno tipovanje npr. ko ce pobediti na Eurosongu ili koji politicar ce pobediti na izborima itd...

* Tipovi se postavljaju u topice koji se otvaraju za svaki dan i to bi trebalo da izgleda npr. ovako:
   Tipovi dana 11.04.2008.. Svaki ucesnik takmicenja ima pravo da otvori topic.


* Dozvoljen je samo jedan tip dnevno. Ukoliko se iz nekog razloga odbije postavljeni tip, takmicar ima                                                                         
   pravo da u toku dana postavi drugi tip.


* Dozvoljeni su samo ovi tipovi: 1X2 tip,Dupla sansa ,Moneyline tip, handicap tip (Asian and European handicaps) and Over/Under tip i tacan rezultat na teniske meceve.!

* Specijalni tipovi kao sto su  prelazi, ko daje gol, pada vise i slicni nisu dozvoljeni.

* Ulog sa svaki tip je isti i iznosi 100. Ukoliko je kvota koju igrate 2,15 vas moguci dobitak je 115. A ukoliko promasite trenutni skor je -100.

* Svaki tip mora da sadrzi sledece:
   broj tipa np. br.3 ( to je broj tipa po redu koji ste postavili do sada)
   trenuti skor npr. (2/3) gde prvi broj znaci broj pogodaka a drugi broj postavljenih tipova i skor npr. +255
   par koji se igra
   vreme odigravanja
   tip
   kvota
   kladionica

* Tip je moguce postaviti najkasnije  pola sata do pocetka meca. Ukoliko se mec igra u nocnom terminu tip je moguce postaviti najkasnije do 24.00 h.

* Nije dozovljeno postavljanje vec uzetog tipa od strane drugog takmicara. Ukoliko se desi da u isto vreme dva takmicara postave isti tip ili ako je razlika u postavljanju max. 10 minuta oba tipa ce se racunati.

* Ukoliko je vec neki takmicar uzeo npr. tip over 2,5 nije dozvoljeno uzimanje tipa over 3.5 , 4.5 itd.

* Pobednik dobija nagradu na svoje moneybookers racun na kraju meseca ili u trenutku kada je i teoretski osigurao pobedu sto se moze desiti i ranije.



Ukoliko imate neka pitanja vezana za pravila takmicenja mozete ih postaviti ovde. Za kraj zeleo bih da pozovem sve koji su zainteresovani da se prikljuce i da postuju pravila kako bi u fer i sportskom takmicenju saznali ko je najbolji tipster medju nama.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

Nije losa opcija , moze(  nadam se da nece )se desiti , da takmicar dobije nagradu iako na kraju mjeseca zavrsi u mnusu
DAKLE
U KOLIKO SE DESI DA PRVI IMA NEGATIVAN ZBIR BODOVA NE DOBIJA NAGRADU

El Fenomeno

Quote from: perolozac on April 08, 2008, 05:48:03 PM
Nije losa opcija , moze(  nadam se da nece )se desiti , da takmicar dobije nagradu iako na kraju mjeseca zavrsi u mnusu
DAKLE
U KOLIKO SE DESI DA PRVI IMA NEGATIVAN ZBIR BODOVA NE DOBIJA NAGRADU

Nadam se da se to nece desiti ali ukoliko se desi nema pravo na nagradu. Ovo mi je promaklo ali sam siguran da se to nece desiti.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Montenegro88

Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

El Fenomeno

Quote from: Montenegro88 on April 10, 2008, 04:11:10 PM
Nije lose, srecno svima  ;D

Danas i sutra bice dopunjena pravila pa savetujem svima da pre subote jos jednom pogledaju pravila kako ne bi doslo do zabune. Srecno! ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Pravila dopunjena. Takmicenje moze da pocne. Srecno svima!  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

Napokon pochinje takmichenje

Jedno pitanje koje se odnosi na sl. deo prawila
* Analiza ne sme biti copy/paste (prepisana) sa engleskog jezika, sa bilo kog stranog ili foruma na ex-yu jezicima. Ukoliko se to desi takmicar ce biti diskvalifikovan za taj mesec.

Poshto ja nisam samo na owom domacem forumu,jer mogu ja da analizu kopiram sa drugog foruma,odnosno da kopiram SWOJ post da ne bi dwaput pisao? Admin odg owde ili na PM
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Quote from: pedja_cfc on April 11, 2008, 02:41:59 PM
Napokon pochinje takmichenje

Jedno pitanje koje se odnosi na sl. deo prawila
* Analiza ne sme biti copy/paste (prepisana) sa engleskog jezika, sa bilo kog stranog ili foruma na ex-yu jezicima. Ukoliko se to desi takmicar ce biti diskvalifikovan za taj mesec.

Poshto ja nisam samo na owom domacem forumu,jer mogu ja da analizu kopiram sa drugog foruma,odnosno da kopiram SWOJ post da ne bi dwaput pisao? Admin odg owde ili na PM


Naravno da svoj mozes ali nije dozvoljeno kopiranje od drugih. Pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

Znachi mogu da kopiram swoj post sa drugix foruma.Da ne bi bilo waranja i da niko ne bi posumnjao ja mogu Adminu da poshaljem PM gde cu mu reci swoj username na drugim forumima
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

#9
Kako ne bi doslo do zabune pravilo o kvotama je modifikovano jer staro nije bilo bas najjasnije:

QuoteKvote moraju biti u rasponu od 1,50 do 4,00. Sve kvote preko granice bice racunate 4,00

Znaci, dozvoljene su kvote od 1,5 do 4,00 a sve preko kvote 4,00 bice racunate kao 4,00. Nadam se da je sada jasnije i da smo resili tu dilemu. Ovim putem hteo bih da se zahvalim takmicaru Hellboy321 koji mi je ukazao na lose formulisano pravilo. Puno srece svima u daljem takmicenju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

a kwote manje od 1.5 ce biti rachunate kao 1.5  ;D  ;)
S R B I J A

GROBARI 1970

Pink Floyd

Zasto bi neko bio ogranicen na kvotu 4? Mislim da to uopste nije u redu... Ovo iznad 1.5 je ok, ali da je max 4, to je vec bzvz... Ne vidim zasto da ako vec ubodemo npr. kvotu 7-8 "ispastamo" zbog toga... ???
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

El Fenomeno

Quote from: Pink Floyd on April 24, 2008, 12:18:15 AM
Zasto bi neko bio ogranicen na kvotu 4? Mislim da to uopste nije u redu... Ovo iznad 1.5 je ok, ali da je max 4, to je vec bzvz... Ne vidim zasto da ako vec ubodemo npr. kvotu 7-8 "ispastamo" zbog toga... ???

Iz vise razloga. Kao prvo ovo je proveren sistem koji funkcionise na najboljim svetskim forumima na kojima je max. kvota 3,5 ali sam ipak povecao na 4. A kao drugo ovde bi onda mnogi mogli da lupaju neke gluposti i iznenadjenja, vijali bi te velike kvote i takmicenje bi izgubilo svaki smisao.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Pink Floyd

Pa i poenta je da takmicar pogodi par sa sto vecom kvotom, znaci ne bi trebalo sputavati ga u tome...
Da se ja pitam, dozvolio bih i prelaze 1-2 2-1, pa ako neko ima srece, ako... i treba...  ;D
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

El Fenomeno

Pravila su tako formulisana kako bi povecala prolaznost tipova. Po tebi i tvom razmisljanju neko moze da se izlupeta sa prelazom iz 1:2 ili 2:1 u da promasi svih 9 i da u 10 napokon na cistu srecu uhvati kvotu 30 i da pobedi. Od toga nema nista jer je ovo ozbiljan forum!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana